БібліопровідникЛюбі діти! 
Зорієнтуватися в книжковому просторі нашої бібліотеки вам допоможе джмелик Бібліопровідник!
Бажаємо вам приємної подорожі!

П р и г о д и У порядній вовчій   сім’ї справжнє  лихо – Малий Вовчик росте надто лагідним та добрим. Ганьба на всю вовчу громаду! Вовчик мусить негайно вирушати до Школи Поганців, щоб вивчити 9 Капосних Правил і стати справдешнім Злим Вовком! Про те, як добродушний та веселий Малий Вовчик намагався стати Злим Поганцем-Сіроманцем та що з цього вийшло, ви  дізнаєтесь, коли прочитаєте цілу  серію  книг про Малого Вовчика англійського письменника Іана Вайброу .


Рано или поздно в жизни каждой девочки появляются первые симпатии, первые переживания и постоянный вопрос "Любит или не любит?"
Не на все сердечные вопросы можно найти ответ в книгах сестёр Воробей, но, возможно, именно эти истории помогут  Вам сориентироваться в жизненных ситуациях.


Якщо ти думаєш, що всі відомі люди в дитинстві були чемними, розумними і вихованими, то ти помиляєшся.
Ісаак Ньютон конфліктував з однокласниками, над ним насміхалися і принижували. Альберт Енштейн частенько лупцював свою маленьку сестричку. Микола Гоголь понад усе на світі боявся всього містичного і незрозумілого, а Марк Твен, якого виховували в добропорядній сім'ї, любив не тільки слухати, а й сам частенько розповідав смішні, непристойні історії (анекдоти).
Хочеш дізнатися більше про дитинство дітей, які здобули неабияких досягнень в галузі культури, науки, літератури, мистецтва, або стали відомими полководцями, бізнесменами, мандрівниками, державними діячами? До твоєї уваги - серія книг "Життя видатних дітей".

 
Каждая встреча с неизведанным, необъяснимым, загадочным - настоящее чудо. Но что это на самом деле - подарок судьбы, предупреждение, наказание или, может быть, серьёзное испытание? Природные аномалии, полтергейст, сверхъестественные человеческие способности, путешествие в прошлое, участие в нашей жизни инопланетян - в этом и многом другом предстоит разобраться юным охотникам за приключениями.
Четверо друзей-школьников, членов тайного Братства кленового листа, постоянно становятся свидетелями необыкновенных происшествий. Желая докопаться до истины, ребята каждый раз приступают к самостоятельному расследованию: выдвигают версии, собирают улики, следят за подозреваемыми. Попадая в увлекательные, комичные, а порой и опасные ситуации, друзья с честью выходят из них.


Часом життя тих, кому від 12 до 16 років, скидається на детектив із справжнісінькими розслідуваннями, карколомними пригодами, небезпечними пошуками загадкових предметів і цікавими незнайомцями, котрі допомагають розкрити таємницю. Кмітливість, розум, наполегливість і допитливість - невід'ємні помічники головних героїв усієї серії "Дивний детектив - 08". Інтрига детективів не залишить Вас байдужими.

 
Як?! До вашої школи ще й досі не завітала міс Гармидер? Ніхто зі школярів не відмовився би від такої вчительки! Бо з нею уроки перетворюються на саме задоволення: веселощі, гру, розваги, рейвах, тарарам, одним словом - суцільний гармидер!

84.4ВЕЛ (мл)
[Стронг Д. Гармидер у школі / Пер. з англ. А. Поритка. Х.: Глобус, 2011.-187 с.]

Як стати знаменитим? Для цього треба, щоб у вас була коза Посмітюха, черепаха Шумахер, дивакуватий татко, який має "Великий Антикризовий План" і бабуся на мотоциклі. Тоді вашу сімейку покажуть у програмі про найдокучливіших сусідів. А головне - щоб у вашого маленького братика були найвідоміші у світі... сіднички :))

84.4ВЕЛ (мл)
[Стронг Д. Знамениті сіднички мого братика / Пер. з англ. О.Стадник., О.Луцишина;  іл. М.Паленко.  Х.: Глобус, 2007.-183 с.]
Добре, що ти не вікінг із десятого століття і що тебе не змило хвилею у море, затягнене таким густим туманом, що у ньому можна переплутати не те, що береги, але й століття. А то б ти міг потрапити у сучасну Англію, де все таке дивне, де їдять виделкою і ножем, миються у ванній і ходять до школи.

84.4ВЕЛ (мл)
[Стронг Д. Вікінг у моєму ліжку / Пер. з англ. В.Морозов; іл. М.Паленко.  Х.: Глобус, 2011.-247 с.]
Пригоди завжди, скрізь і всюди!
Єгипетський фараон пролежав купу часу у гробниці, аж поки двоє бандитів-невдах не розбальзамували його ненароком, шукаючи карту скарбів. І от ожила мумія, розгулює сучасним містечком, наче забинтований пацієнт, який щойно утік від санітарів. А тим часом двійко бандитів-початківців уже снують свої недолугі плани із захоплення єгипетського фараона.

84.4ВЕЛ (мл)
[Стронг Д. Знайомтесь: фараон! / Пер. з англ. А. Поритка., Н. Трохим;  іл. М.Паленко.  Х.: Глобус, 2008.-223 с.]
Не дивуйтесь, якщо по сусідству з вами оселяться справжні пірати! Адже далеко не кожен пірат любить море. Серед них є такі, що води на дух не переносять, зате обожнюють затишні помешкання, в яких можна не лише чудово облаштувати піратський корабель, але й відшукати скарби!

84.4ВЕЛ (мл)
[Стронг Д. Кімнатні пірати / Пер. з англ. А.Поритка;  іл. М.Паленко.  Х.: Глобус, 2011.-152 с.]
Оце так сімейка!
Татко приволік додому живого алігатора, а бабуся бігає на побачення, як шістнадцятирічна дівчинка, та ще й гасає на мотоциклі! Лише мама дає всьому раду, хоча інколи годує всю родину самими лише сосисками і збирається... вибухнути.

84.4ВЕЛ (мл)
[Стронг Д. Мій тато і зелений алігатор / Пер. з англ. О.Стадник;  іл. М.Паленко.  Х.: Глобус, 2011.-187 с.]
Що це? Комета, болід чи реактивний літак? Ні, це всього лише собака Стрілка - справжня ракета на чотирьох лапах, суміш вихору, хорта і спортивного "Феррарі". Вона має фантастичну здатність втягувати в халепу свого одинадцятирічного господаря Тревора і його подружку Тіну, в яких і без Стрілки немало проблем через нестерпного сержанта Смага і його бридкого синочка Чарлі...

84.4ВЕЛ (мл)
[Стронг Д. Ракета на чотирьох лапах / Пер. з англ. В.Морозов; іл. М.Паленко. Х.: Глобус, 2005.-192 с.]

Чудова новина! Ракета на чотирьох лапах повертається!!!
Повертається для того, щоб знову завдати безліч клопотів своїм господарям, втрапити в халепу, накрасти купу їжі і... зникнути! Але не сумуйте. Вона обов'язково повернеться! І не сама...

84.4ВЕЛ (мл)
[Стронг Д. Розшукується ракета на чотирьох лапах / Пер. з англ. В.Морозов; іл. М.Паленко. Х.: Глобус, 2011.-237 с.]

Это удивительная и трогательная история маленького Сендрика. В жизни мальчика случаются разные испытания. Но сможет ли восьмилетний лорд устоять перед искушением обладать богатством, но забыть, при этом, самого родного в мире человека.
(Рекомендуємо для сімейного читання)

84.4ВЕЛ (мл)
[Бэрнет Ф. Маленький лорд Фаунтлерой /Ф.Бэрнет – Санкт-Петербург: Братство,1993.-127 с.

Каждому из нас жизнь готовит сюрпризы и не всегда они приятные. В одно мгновение потерять родителей и очутиться в детском доме - тяжелое испытание в жизни Маргариты Новак. Правда переживаний, позволяющяя читателю ощутить себя на месте героев, заставляет оглянуться и, может быть, вовремя протянуть кому-то руку помощи.

84.4РОС (с)
[Сабитова Д. Три твоих имени /Дина Сабитова   М.: Розовый жираф, 2012.-192 с.[Вот это книга!].- ISBN 978-5-903497-91-1]. 
Радость и горе всегда рядом. И очень важно когда с тобой надежный и преданный друг, который поймет и поддержит в тяжелую минуту, а в минуты радости разделит ее и приумножит. Но бывают ситуации, когда боль от утраты близкого человека настолько сильна, что только время и память способны вылечить больное сердце.
(Рекомендуємо для сімейного читання)

84.4РОС (с)
[Парр М. Вафельное сердце / ред. С. Кобринская, пер. О. Дробот, ил. С. Касьян.Москва: Самокат, 2010.208 с.  ISBN 978-5-917590-08-0].
Лето, каникулы, загородная дача, новые друзья! Первые симпании и первый стыд за собственную, пускай и невольную, жестокость. Научись вместе с героями книги не делать подобных глупостей за которые будет невыносимо стыдно, научись распознавать зло, и сумей противостоять ему.

84.4РОС (ст)
[Вильке Д. Грибной дождь для героя: [повесть, рассказы] / Дарья Вильке; ил.Дмитрия Горелышева.–М.:Самокат, 2011.-198 с.]

Оповідання Володимира Винниченка не залишать байдужим жодного читача. Знайомлячись з "чудним" Костем, або "зірвиголовою" Федьком, читач стає перед можливістю духовного очищення. Очищення ж передбачає співстраждання, готовність сприйняти чужий біль, як власний. І, звичайно, розуміння іншого, навіть якщо цей інший - зовсім не такий, як усі.

84.4УКР (с)
[Винниченко В. Кумедія з Костем: Оповідання /Післям. В.Панченка, С.Присяжнюк; Худож. Н.В. Кохаль.– К.:Школа, 2005.- 432 с.]

Як іноді не вистачає того, кому можна відкрити найпотаємніші думки і роздуми, як важливо мати справжнього друга, нехай навіть не такого як ти, але вірного і надійного.

84.4АНГЛ (с)
[Гоффман Е. Аквамарин. /Пер. з англ. С.Андрухович.– Дніпропетровськ: Проспект, 2006.- 96 с. ISBN 966-8345-31-2]. 
Коли тобі 14 років – життя стає нестерпним! Огидна зовнішність, проблеми в навчанні, непорозуміння з батьками... Майбутнє дуже примарне і не передбачає нічого доброго.
Але головне не втрачати надію і вірити в краще! Історія Мії Тернополіс примусить тебе вірити в чудеса!

84.4АНГЛ (с)
[Кебот М. Щоденники принцеси/ З англ.пер. Є.Ю. Корнієнко; іл. В.А. Дунаєвої. – К.:Школа, 2006.-224 с.]
Казка вчить, як на світі жить – мовить народна мудрість. Казка  – це скарбничка життєвої мудрості, людського досвіду, і той, хто приймає в своє серце ці надбання не здатний на черствість, нетерпіння, злобу і образу. І сумний кінець казок О.Вайльда залишають приємне відчуття розуміння доброти, краси, любові й непримиренності до будь-якого зла.

84.4ВЕЛ (мл)
[Вайльд О. Казки/ Пер. з англ. І.В. Корунця; іл. Л.І. Андрощук. – К.:Школа, 2006.-154 с.]

2 коментарі:

  1. Спасибі за підказку

    ВідповістиВидалити
  2. Будь ласка! Слідкуйте за оновленнями, адже попереду буде багато цікавих книжок!

    ВідповістиВидалити