Досягнення


Відзначаємо найкращих!


Хулуп Тая

Для багатьох дітлахів літо - це пора відпочинку, веселих зустрічей, цікавих подорожей, захоплюючих пригод. Для  Таї літо стало порою відкриттів і випробувань. Тая спробувала стати сценаристом заходів, які проводилися в бібліотеці для дітей із шкільного майданчику.  Таїса,спробувала свої творчі можливості у створенні квестів, вікторин, конкурсів, а іноді брала на себе і проведення цих заходів. Ми щиро вдячні, тобі Тая, за допомогу, креатив і  нагороджуємо тебе званням
самої творчої читачки нашої бібліотеки!!!

Ось така дружна і читаюча сім'я!

Таня, Анічка, Єлісей, Авія, Яночка, стали нашими читачами поступово, коли ставали школярами. Ми завжди радо зустрічаємо цю родину, адже так приємно спостерігати, як по-доброму вони допомагають один одному вибирати книги. Танюшка, дуже любить читати романтичні історії, а ще книги про ведення домашнього господарства. Аня надає перевагу книгам в яких можна дізнатися про дівчачі секрети, книги по догляду за зовнішністю.  Єлісей із задоволенням читає пригодницьку літературу. Авія, зачитується  детективами, а найменшу Яночку цікавлять енциклопедії.  Наша рубрика відзначає цю родину в номінації
"Дружна, читаюча сім'я".
        

Приймак Аня   

                              

Аня прийшла в нашу бібліотеку разом з бабусею, ще в дошкільному віці, але відразу справила враження, як зосереджена, відповідальна, допитлива дівчинка. Найбільше її захоплення - читання. Читала Аня багато, вибір літератури був різноманітний: казки, оповідання, пригоди,  детективи, але найбільше її захоплювала фантастика. Маючи гарну пам`ять Анютка дивувала нас не тільки кількістю прочитаних книг, а й тим, що пам`ятала найменші деталі з літературних творів. В цьому році Аня стала перможцем районного конкурсу "Читач року 2017".  А в нашій рубриці ми відзначаємо Аню, як найінтелектуальнішого читача нашої бібліотеки!

                       
Семенова ВіраВіра прийшла в нашу бібліотеку ще в дошкільному віці. Спочатку читала разом з мамою, а потім, вже самостійно подорожувала сторінками літературних творів. Ми завжди були раді зустрічі з Вірою, бо  вона  часто  тішила нас  своїми  поробками, малюнками, а ми допомагали їй вибирати найцікавіші книги. Віра не тільки залюбки читає, вона дуже уважна, та турботлива сестричка, а ще у неї щедра вдача. 
Своїми улюбленими книгами наша  маленька благодійниця постійно і залюбки ділиться з іншими нашими читачами.  
А ще хочемо подякувати батькам Віри, за такі щедрі подарунки!!!


Хмара Настя

Наше знайомство з Настею відбулося ще в 2010 році, коли їй було п'ять рочків. Навіть в такому віці вона була серйозною, зосередженою, відповідальною.  А зараз Настуня не просто постійний читач нашої бібліотеки, а  й наш друг і волонтер.  З великим ентузіазмом і задоволенням вона допомагала проводити виховні заходи в бібліотеці, разом з бібліотекарями частенько відвідувала дитячі майданчики, та активно допомагала маленьким читачам зорієнтуватися в виборі літератури на різні смаки і уподобання, бо і сама багато читає. А цього року стала переможницею конкурсу літнього читання "Книжкові джунглі".

Шибко Діма
Є читачем нашої бібліотеки з 1-го класу. Знайомство з книгою стало відправною точкою у  безмежний світ  художньої літератури. Любов до читання, потяг до знань, цілеспрямованість та старанність дали свої результати. З 1-го по 4-й клас, Дмитрик прочитав 495 книг ( не враховуючи періодики), чим встановив рекорд серед читачів свого віку. Під час урочистої частини свята "Прощання з початковою школою" був нагородженний дипломом. На сьогоднішній день Дімин  рекорд з читання, ніхто не перевершив.

             

  Демченко Коля
Візит Колі до нашої бібліотеки став своєрідним рекордом! Дата запису в бібліотеку, співпадає з датою народження!!!  Ось уже 15 років Миколка є нашим читачем. Любов до книги і читання він прививає своїм молодшим братикам Евгену і Антону. 
Сулім Аня
Читати книги в нашій бібліотеці Анюта почала  з 1-го класу, як і більшість наших читачів. Читала багато та із задоволенням. В чому рекорд? Вже понад 10 років після закінчення школи, тепер вже Анна Анатоліївна (заступник директора з виховної частини Дніпропетровського коледжу економіки і бізнесу), і на сьогодні є постійним читачем і просто другом нашої бібліотеки.

Лігун Юрій Аркадійович
Письменник, автор цікавих (веселих і не дуже), але завжди повчальних оповідань, які дають наснагу, віру не тільки дітям, але й дорослим. Його твори відомі далеко за межами Дніпропетровська. Зі слів Юрія Аркадійовича він відвідував і користувався послугами різних бібліотек міста, але одною з перших була наша бібліотека. 


Костецька Аліна

Як і багато інших дітей Аліна відвідувала бібліотеку, із задоволенням читала казки та оповідання, але найбільше любила малювати. У 2006 році стала переможцем конкурсу "Юні ілюстратори". Її робота була надрукована у "Шкільному журналі". Але найбільшим досягненням Алінки (серед читачів нашої бібліотеки) була спільна робота із завідуючою бібліотеки, результатом якого стало видання книги "Рукавичка". Всі ілюстрації якої виконала юна художниця.

Хмеловський Борис

Борис - хлопчик  неординарний. Світ його захоплень дуже різноманітний: театр, музика, мистецтво, але найбільшим його захопленням є читання. Тому не дивно, що він став постійним відвідувачем нашої бібліотеки. Борис активно, та з задоволенням приймав участь у більшості заходів і конкурсів, нашої бібліотеки-філії, ЦБС, та Обласної бібліотеки для дітей (більше 10-ти.  З них у трьох  зайняв 1-ше місце!).Нілова Ліза
Ми завжди з нетерпінням чекали візиту Лізи до бібліотеки. Адже, з її приходом тишу нашого приміщення порушували чарівні звуки класичної музики. Вона із задоволенням тішила нас своєю грою на фортепіано. Під звуки Лізиних етюдів нам прийшла ідея поєднати музику і літературу.  Так народився спільний  проект інсценування казки з музичним супроводом. Казка Лесі Українки "Біда навчить" заграла новими барвами та зовсім по-іншому приймалася нашими читачами. Єрофеєва Ліза
Є такий вислів:"Легкий на руку" - це про Лізу! Адже, вона не тільки стала постійним читачем нашої бібліотеки, але й активно взялася залучати до читання своїх однокласниць. Результат: протягом місяця до читання долучилися ще шість подружок.

Юсім Даша

Читати Даша почала в дошкільному віці. Вперше до бібліотеки прийшла з бабусею, яку ніжно називала по імені. Любов до книги одне із найбільших захоплень дівчинки. Книги дають не тільки знання, але й вміння, і добре коли дитина може цим скористатись. Даша змогла, тому і стала не тільки активним відвідувачем, а ще й самим креативним читачем. ЇЇ поробки прикрашають виставки нашої бібліотеки.


Наша бібліотека-філія приймала участь в четвертому і п'ятому Міжнародному дні читання, який  проводився видавництвом "Розовый жираф". Зустріч дітей з книгами, які презентувало видавництво для флеш-мобу подарували читачам справжнє свято і незабутні враження. Висловлюємо окрему подяку вчителям початкових класів: Никитенко Ларисі Григорівні, та Чорнокун Марині Анатоліївні, які з радістю прияняли запрошення на свято читання. 

Бджілка Привітайка


3 коментарі:

 1. Моє знайомство з бібліотеками розпочалось саме з бібліотеки філії № 10. І не знаю як би склалось подальше моє спілкування з бібліотеками, опинись я вперше в іншій бібліотеці. Тоді, будучи маленькою дівчинкою, я з великою зацікавленістю приходила до бібліотеки в пошуках нової цікавої книги.
  Пройшло багато часу з мого першого відвідування бібліотеки, але й сьогодні з радістю приходжу сюди, щоб перечитати ту чи іншу книгу, або прочитати ті книжки, які в свій час з якихось причин не були прочитані, або щоб переглянути періодичні видання перед підготовкою виховного заходу, або щоб взяти книги для свого хрещеника. Привід знайдеться завжди!)) Скажу відверто, я була в бібліотеках різних міст і країн, і звичайно, що в кожної є щось особливе, своє. Але те що трапляється в нашому житті вперше, залишається в пам’яті назавжди. І сьогодні відвідування бібліотеки - це можливість повернутись в дитинство, в той незабутній час та поринути в атмосферу добра. Це те місце, де тебе завжди зустрінуть посмішкою та радо поспілкуються.
  Саме в таких закладах має починатися знайомство дитини зі світом книг. Мені неодноразово доводилось бути присутній, коли до бібліотеки приходили батьки зі своїми маленькими дітками. Бачили б Ви, як починали горіти оченята в малюків, коли бібліотекарі розповідали їм про різні книжки, які можна почитати та знайомили їх з бібліотекою. А все тому, що все з любов’ю та від душі. І знаєте, мені здається, що після такого теплого прийому вони прийдуть сюди неодноразово. Отже, шановні батьки, приводьте своїх дітей до бібліотеки, Ви не пожалкуєте!
  Завідувач бібліотеки Тетяна Іванівна для мене рідні людина, до якої можна прийти за потрібною книгою, творчою порадою, і врешті за жіночою мудрістю! Дякую за Ваше розуміння, терпіння, добрі слова! Нехай в бібліотеки буде з кожним днем більше відвідувачів! Успіхів Вам всім!
  З любов’ю та повагою
  Аня

  ВідповістиВидалити
 2. Доброзичливі, чуйні та чарівні працівниці бібліотеки: Тетяна Іванівна, Віра Василівна і панночка Орися.
  Дід Сашка й Дані Ковалів
  Ю. Кобзенко.

  ВідповістиВидалити