понеділок, 17 серпня 2020 р.

Найрідніша, наймиліша кожному українцеві земля — це його Батьківщина, Україна. А що Ти знаєш про рідну державу, окрім того, що живеш на її теренах? Запрошуй у гості друзів, діліться на команди та разом постарайтеся знайти відповіді на питання гри-вікторини про Україну.У пісні солов’я, у предковічному лісі, волошковому полі та на гірській вершині — всюди впізнаю я рідну землю, відчую її теплі обійми та вдихну неземний аромат квітучої вишні. Якщо Ти також закоханий у безмежні простори нашої держави, її історію, звичаї і традиції, пропоную відповісти на питання вікторини про Україну та перевірити, на скільки добре Ти знаєш свою Батьківщину.


Запитання

1. Коли Україна стала незалежною?
2. Як звали засновників Києва?
3. Ми, українці, частенько називаємо себе козаками. А чи знаєш Ти, що означає слово «козак»?
4. Як звуть першу олімпійську чемпіонку незалежної України, яка здобула перемогу з фігурного катання на зимових Олімпійських іграх у Ліліхамері (1994 рік)?
5. Назви ім’я князя, який охрестив Київську Русь.
6. Кого з Київських князів називали «Тестем Європи»? Чому?
7. Ми, українці, можемо пишатися тим, що на території України знаходиться географічний центр Європи. У якому саме місті/селі він розташований?
8. Український стронґмен, заслужений майстер спорту України, володар титулів «Найсильніша людина України» та «Найсильніша людина світу» (в 2004 році). Входив до складу збірної України, яка у 2003 та 2004 роках здобула титул «Найсильнішої нації світу».
9. Хто з українських політичних діячів зображений на українській купюрі номіналом 5 гривень?
10. Найвідоміші брати України, які завдяки своїй силі та витримці прославили нашу державу на весь світ. Чемпіони з боксу у важкій вазі.
11. Які моря омивають Україну?
12. Який з літературних творів Тараса Шевченка перекладався найбільше разів та нині читається на 147 мовах світу?
13. Велике державне свято, яке символізує об’єднання України.
14. Неподалік села Нововасилівка Миколаївської області, на території кургану знайшли найдавнішу скульптуру, вік якої V-ІV ст. до н. е. Яку назву носить скульптура?
15. Що означає малий герб України? Коли він був затверджений?

Немає коментарів:

Дописати коментар